Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pszów Krzyżkowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 730 m²

Cena została obniżona z 739 000,00 zł na 549 000,00 zł Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny i duża działka - Krzyżkowice, pszów Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł168 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 205 m²

Z przyjemnością prezentuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części Odry. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł271,65 m² 1 951,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z dużą działką | 2 budynki | fotowoltaika | borynia - jastrzębie-zdrój Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł267 m² 1 460,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 411 m²

Przedstawiamy dom z ogromnym potencjałem, położony na dużej, zielonej działce w Książenicach, powiat rybnicki. Część zdjęć to wizualizacje jak możne wyglądać budynek po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Sprzedam dom! Duży dom z dwoma wydzielonymi lokalami mieszkalnymi, mogącymi stanowić niezależne mieszkania. Na parterze 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dębieńsko Stare,Czerwionka-Leszczyny(Pszów + 21 km)

1 390 000 zł132,30 m² 10 506,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy w otoczeniu natury - Stanowice; wysoki standard, gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł220 m² 1 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:809 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi (garażami) zlokalizowany w bardzo bliskiej odległości od centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. Pszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Żory

Kleszczów,Żory(Pszów + 19 km)

680 000 zł103,62 m² 6 562,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak w Kleszczowie stan deweloperski 680.000 zł Mam do zaoferowania nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 103,62m2 w jednej z żorskich dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł440 m² 1 770,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Budynek inwestycyjny z piekarnią i 3 mieszkaniami | gotowy dochód pasywny Na sprzedaż atrakcyjny budynek wielofunkcyjny, idealny dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej stały.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł145 m² 3 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zachwycający dom z duszą w sercu Budzisk (gmina Kuźnia Raciborska) gotowy do zamieszkania! Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Pszów,śląskie

350 000 zł280 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Na sprzedaż przestronny dwupiętrowy dom położony w spokojnej, zielonej okolicy w Pszowie ( dzielnica Krzyżkowice). Dom jest w całości podpiwniczony, z odrębną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszów

Pszów,śląskie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w Pszowie-Krzyżkowicach o powierzchni użytkowej ok. 160m2, wybudowany w latach 50-tych. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij